سبد خرید 0

راهنمای پرداخت

به منظور افزایش هرچه بیشتر رضایت مشتریان عزیز، فروشگاه کلیه راهها و روشهای ممکن پرداخت را برای مشتریان فراهم نموده است. مشتریان گرامی می توانند سفارش خود را به صورت تلفنی یا اینترنتی ثبت نمایند. بعد از ثبت سفارش، بایستی مبلغ فاکتور به یکی از سه روش زیر پرداخت شود. بعد از تایید واریز وجه به حساب فروشگاه، واحد ارسال نسبت به ارسال و تحویل سفارش اقدام می کند.

1) پرداخت اینترنتی توسط کارت بانکی
مشتریان محترم می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت ‌های بانکی عضو شبکه شتاب از طریق درگاه بانکی پرداخت کنند.
در این شیوه پرداخت، سایت اسپرت کاران شما را مستقیماً به درگاه اینترنتی بانک پاسارگاد یا ملت متصل می کند و شما می توانید با داشتن هر کدام از کارت های بانکی، پرداخت را به صورت آنلاین انجام دهید. پرداخت اینترنتی مستلزم دارا بودن اطلاعات زیر می باشد.
الف) شماره 16 رقمی کارت درج شده بر روی کارت بانکی
ب) رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
ج) کد 3 یا 4 رقمی CVV2 درج شده بر روی کارت بانکی
د) تاریخ انقضای درج شده بر روی کارت بانکی
اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش مشتریان محترم می‌شود

2) پرداخت در هنگام تحویل کالا
آن دسته از مشتریانی که امکان پرداخت اینترنتی یا کارت به کارت را ندارند، می توانند وجه سفارش خود را بعد از تحویل کالا پرداخت کنند.
- پرداخت مبلغ فاکتور در محل تحویل سفارش فقط به صورت نقدی بوده و مخصوص مشتریان شهر تهران می باشد.
- محل تحویل کالا می تواند ارسال سفارش به آدرس پستی مشتری یا مراجعه حضوری وی با هماهنگی قبلی به محل فروشگاه باشد.
- لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق پست یا شرکت های حمل و نقل بین شهری ارسال می‌ شوند و همچنین مبلغ آنها بیشتر از یک میلیون تومان است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

3) پرداخت توسط فیش بانکی یا کارت به کارت
مشتریانی که امکان پرداخت اینترنتی یا پرداخت نقدی در محل را ندارند، می‌توانند وجه سفارش خود به طرق زیر واریز کنند.
3-1) فیش بانکی: مشتریان می توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک پاسارگاد یا ملت در سراسر کشور مبلغ سفارش خود را به یکی از شماره حساب های فروشگاه واریز کنند و شماره پیگیری تراکنش و مبلغ واریزی را به واحد پیگیری اطلاع دهند.
3-2) کارت به کارت: مشتریان محترم می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت ‌های فروشگاه کارت به کارت نمایند و شماره پیگیری تراکنش، مبلغ واریزی و چهار رقم آخر کارت را به واحد پیگیری اطلاع دهند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های عابر بانک (ATM) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. لازم به ذکر است که اطلاعات حساب جهت واریز وجه در بخش "شماره حساب های فروشگاه" آورده شده است.
بدیهی است در این روش فرآیند سفارش کمی طولانی تر می شود لذا به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 4 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()