سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

سر دنده و گردگیر دنده

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

یکی از ارکان اصلی برای رانندگی، دنده خودرو می باشد که هر راننده در طول مسیر رانندگی بارها با تعویض دنده ارتباط مستقیمی با آن برقرار می کند. اغلب افرادی که از لوازم لوکس و اسپرت خودرو استفاده می کنند همیشه علاقمند به تعویض سردنده یا گردگیر دنده فابریکی خودروی خود هستند و تمایل دارند سردنده ای متناسب با سلیقه خود تهیه نمایند و از تعویض سر دنده خودرو بیشترین لذت را ببرند. در این میان تولیدکنندگان بسیاری در زمینه تولید سردنده های متنوع فعالیت می نمایند عمدتاً طراحی این سردنده ها اصول خاصی ندارد و بیشتر سلیقه ای است و از هر نوع مواد پلاستیکی یا چرمی که بتواند طرح ذهنی طراحان را زیباتر جلوه دهد استفاده می نمایند.

نکات مهم برای تهیه یک سردنده مناسب
خرید و تهیه یک سردنده عمدتاً مطابق میل و سلیقه فرد صورت می گیرد و هر طرحی که فرد در ذهن خود دارد و یا با مشاهده سردنده ای خاص آن را انتخاب می کند. اگر از روی نا آگاهی سردنده انتخاب کنید در مواقع رانندگی دچار خطرات جبران ناپذیری خواهید شد. نکته مهم و اساسی در تهیه یک سردنده این است که حجم سردنده متناسب با دستان شما باشد تا برای تعویض دنده مشکلی نداشته باشید. از خرید سردنده های بی کیفیت و ظریف که احتمال شکستگی و آسیبب دیدگی آنها بالاست خودداری کنید. توصیه ما این است که سعی کنید با توجه به طرح داشبورد و تریم داخل خودرو؛ سردنده، گردگیر دنده و یا هر دو آنها را انتخاب و خریداری نمایید.

فروشگاه اسپرت کاران همیشه در عرضه سردنده های متنوع و البته جدید پیش قدم بوده و از علاقمندی شما دوستان در این زمینه آگاهی کافی دارد. تنوع سردنده ها در این فروشگاه بسیار زیاد است و نکته مهم در عرضه هر سردنده توضیحات کامل از ساختار، جنس و نوع هر محصول می باشد که به شما در انتخاب و خرید سردنده دلخواهتان اطلاعات کافی را ارائه نموده ایم.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()