سبد خرید 0

همکاری با تولید کنندگان و وارد کنندگان

فروشگاه اینترنتی اسپرت کاران، برترین و کامل ترین مرجع تخصصی فروش آنلاین انواع لوازم لوکس، اسپرت و قطعات یدکی خودرو در ایران، با بهره گیری از تخصص و تجربیات چندین ساله در زمینه تجارت الکترونیک و با ارائه محصولات متنوع برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی، بستری مناسب جهت خرید آسان و مطمئن کالا برای همه هموطنان در سراسر کشور ایجاد کرده است. در سیستم تجارت آنلاین این فروشگاه تمامی تولید کنندگان، تامین کنندگان و صاحبان برند می توانند محصولات خود را به صورت اینترنتی و بدون صرف هزینه تبلیغات به صورت مستقیم به دست مصرف کنندگان واقعی برسانند. از طرف دیگر ارتباط با مشتریان در این سیستم باعث خواهد شد تا نسبت به نظرات آنها درباره تولیدات خود آگاهی بیشتری پیدا کرده و در بهبود روند تولید و تامین دیگر محصولات کوشا باشند.

اسپرت کاران با ایجاد فروشگاه تخصصی اینترنتی و ارائه اطلاعات دقیق و فنی در مورد تک تک محصولات، بهترین ویترین برای معرفی محصولات شما همکاران محترم است که همیشه در دسترس همه افراد قرار خواهد گرفت. این موضوع در کنار برنامه های گسترده فروش و دیجیتال مارکتینگ، باعث معرفی بهتر و بیشتر محصولات شما به مصرف کنندگان و بازارهای هدف خواهد شد. این فروشگاه با دارا بودن بانک اطلاعات قوی از مشتریان و تعداد بازدید کننده قابل توجه با ارائه آمارهای مختلف از تحلیل بازار و رفتار مصرف کنندگان در هر لحظه به شما این امکان را می دهد تا اهداف خود را با برنامه ریزی مدون و صحیح به سرانجام مثبت خود برسانید.

در این راستا اسپرت کاران آمادگی خود را برای همکاری با شرکت های تولیدی و یا وارد کنندگان معتبر لوازم و قطعات خودرو، جهت مشارکت در فروش و همکاری اثر بخش اعلام می دارد. علاقمندان به همکاری می توانند پیشنهادات خود را از طریق فرم زیر مطرح نموده و از خدمات ما نیز بهره مند شوند.

معرفی و ثبت اطلاعات اولیه
نوع فعالیت :
نام و نام خانوادگی : *
شرکت / فروشگاه :
شماره تماس : *
آدرس ایمیل :
سایت یا شبکه اجتماعی :
توضیحات : *
آدرس/ محدوده فعالیت : *
آپلود فایل های مرتبط
فایل مشخصات محصول : ارسال فایل به صورت Zip یا Rar
فایل گواهی های مربوطه : ارسال فایل به صورت Zip یا Rar
فایل لیست قیمت : ارسال فایل به صورت Zip یا Rar
کد امنیتی : *  
نمایش همه
علاقه مندی ها ()