سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ
کالا برای:

کیسه زباله خودرو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کیسه های زباله مخصوص خودرو به منظور حل مشکل نداشتن فضای مناسب برای زباله ها و بهبود نظافت داخل خودرو ، به ویژه در طول سفر، طراحی شده اند. از طرف دیگر نگه داشتن زباله های خشک یا تـر در داخل خودرو برای طولانی مدت مقدور و بهداشتی  نیست و باعث آلودگی داخل اتاق خودرو  می شود، همچنین  ریختن زباله به بیرون از خودرو نیز از نظر شهروندی کار درستی نیست و محیط زیست را به خطر میندازد.
این کیسه ها مناسب همه خودروها بوده و می توان از آنها در اتوبوس، ون، محل کار یا منازل نیز استفاده کرد. کیسه های زباله خودرو در انواع مختلف یک بار مصرف و دائمی وجود دارند که عموماً به وسیله یک بند یا تسمه قابل تنظیم، امکان نصب روی دسته دنده خودرو، پشت صندلی و یا قسمت های دیگر خودرو را فراهم می کند. قسمت دهانه ی کیسه ها به منظور جلوگیری از بیرون ریختن زباله ها، ارتجاعی است، قسمت پایینی آن ها نیز به گونه ای طراحی شده که با استفاده از چسب های پارچه ای مقاوم، تخلیه ی زباله ها را آسان تر می کند. در دوخت اکثر کیسه های زباله دائمی خودرو، از پارچه های نایلونی مستحکم استفاده شده که کاملاً قابل شست و شو می باشند.
شما می توانید مطابق با سلیقه خود و توجه به نکاتی همچون نوع کیسه زباله، جنس، تعداد و ... کیسه زباله مورد نظر خود را از لیست زیر انتخاب کرده و به صورت آنلاین خریداری کنید.

ادامه مطلب ˅
9 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()