سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

آینه جانبی و قاب آینه بغل خودرو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

تسلط راننده در مواقع رانندگی امری حیاتی است كه عوامل مه‍می در این میان موجب افزایش تسلط و قدرت دید راننده خواهند شد. از جمله ای این عوامل استفاده از آینه های جانبی مناسب می باشد که قدرت دید راننده را نسبت به اطراف خودرو افزایش می دهد و همچنین لوازم جانبی دیگر که به کمک آنها می توان از آینه بغل خودروی خود استفاده بهتری را برد.
آینه های جانبی خودرو به دو صورت برقی و دستی از داخل کابین خودرو تنظیم می شوند. سیستم تنظیم دستی آینه بغل توسط یک اهرم از داخل خودرو، زاویه شیشه آینه را تغییر می دهد و تنظیم برقی آینه جانبی به صورت برقی و با فشردن یک کلید توسط راننده صورت می گیرد. همچنین آینه بغل خودرو که بیرونی ترین نقطه یک خودرو محسوب می شود همیشه در موقعیت خطر قرار دارد و امکان آسیب دیدگی و شکستگی آن بسیار بالاست، به همین دلیل استفاده از قاب آینه بغل که از کیفیت مناسبی برخوردار باشد، بسیار مهم است. قاب آینه های جانبی معمولاً از پلاستیک فشرده شده بوده و در برخی خودروهای لوکس جنس این قاب ها فلزی یا استیل می باشد. نکته حائز اهمیت این است که قاب های آینه بغل در دو مدل راهنمادار و ساده متناسب با رنگ بدنه خودرو در رنگبندی های گوناگون ارائه می شوند. قاب های راهنمادار از زیبایی و البته امنیت بیشتری نسبت به قاب های ساده برخوردار هستند و محبوبیت بیشتری نیز در بین اسپرت کاران خودرو دارند.
در این بخش از فروشگاه اسپرت کاران آینه جانبی و قاب آینه بغل انواع خودروها که متناسب با سلیقه خاص شما می باشد را گردآوری نموده ایم و با دسته بندی منظم هر محصول، توضیحاتی را نیز درباره کارایی، عملکرد، نحوه نصب آن برای شما نیز ارائه شده است تا به راحتی بتوانید محصول مورد نیاز خود را انتخاب و آن را سفارش دهید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()