سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

سپر و جلو پنجره

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

در طراحی ظاهری خودرو چند نکته مهم و کلیدی وجود دارد تا جذابیت آن دوچندان شود. سپرها و جلو پنجره نقش کلیدی را در این زمینه ایفا می کنند. خارج از بحث طراحی و زیبایی سپر خودرو، نوع آلیاژ ساخت آن نیز بسیار مهم است تا در هنگام تصادفات رانندگی از استحکام کافی برخوردار باشد. نکات مهمی که در انتخاب سپر جلو یا عقب باید رعایت نمایید، ابتدای امر تطبیق رنگ سپر با بدنه خودرو می باشد. جنس و شرکت تولید کننده سپر و همچنین مدل و سال ساخت خودرو تاثیرگذارترین نکات در انتخاب یک سپر مناسب می باشند.

بهتر است بدانید برای خودروهای تولید داخل، سپر رنگی و مونتاژ شده با کیفیت مناسب ارائه شده است. اما برای برخی از خودروهای وارداتی این قطعات به صورت رنگ نشده و خام عرضه می شوند. استفاده از یک سپر اصلی که جنس و کیفیت تولید آن نسبت به سپرهای متفرقه بسیار متفاوت است، تاثیر بسیار چشمگیری در ظاهر خودرو می تواند داشته باشد. سپرهای اسپرتی که توسط تولید کنندگان معروف برای اسپرت کاران خودرو ارائه می شود از لحاظ ظاهری دارای طراحی زیبا، چشم نواز و البته کاربردی هستند که وزن آنها سبک و در عین حال مقاومت کافی در برابر ضربه های وارد شده دارند. طراحی سپرهای اسپرت به صورت آیرودینامیک بوده تا شکاف مناسبی در مقابل باد ایجاد کرده و شتاب خودرو را افزایش دهد.

جلو پنجره خودرو که در قسمت فوقانی سپر قرار دارد، علاوه بر تاثیر ظاهری که در زیبایی خودرو دارد برای محافظت از موتور و رادیاتور خودرو نیز به واسطه شبکه های توری که برروی آن است، موجب انتقال هوای خنک به موتور و رادیاتور شده و در نتیجه باعث خنکی آنها می شود. جلو پنجره در خودروهای لوکس و لاکچری دارای خصوصیات و سنسورهای مختلفی می باشد که ارزش جلو پنجره ها را دو چندان می کند. فروشگاه اسپرت کاران نیز در این بخش با ارائه سپرهای جلو و عقب و همین طور جلو پنجره های فابریکی و خاص برای هر خودرو نیاز شما عزیزان را برطرف نموده است.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()