سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

چراغ جلو خودرو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

انتخاب یک چراغ جلو مناسب برای جذابیت بیشتر در ظاهر خودرو باید مطابق میل و سلیقه هر فرد یاشد. چراغ های جلو خودرو در ابعاد و شکل های مختلف ارائه می شوند. در کنار انتخاب ظاهری چراغ جلو باید به نوع لامپ و کیفیت کاسه چراغ نیز توجه نمود، زیرا وظیفه اصلی انعکاس نور لامپ بر عهده کاسه چراغ جلو بوده تا در تاریکی هوا توان دید راننده را افزایش دهد. نوع و مدل لامپ هایی که در چراغ جلوی خودرو بکار می روند در حالت کلی تامین کننده سه بخش نوردهی خودرو می باشند که شامل: نور پایین، نور بالا و نور چراغ کوچک است. تعداد کاسه های بکار رفته در چراغ های جلو خودروها متفاوت است. بعضی چراغ های جلو دارای سه کاسه مجزا برای نور پایین، نور بالا و چراغ کوچک می باشند که اندازه آنها متفاوت است. برخی دیگر از دو کاسه، یکی برای نور پایین و چراغ کوچک به صورت مشترک و دیگری برای نور بالا است، تشکیل شده اند. در چراغ جلو برخی خودروها هر سه بخش نوردهی در یک کاسه مشترک هستند و راه تشخیص تعداد کاسه های یک چراغ جلو از ظاهر آنها کاملاً نمایان می باشد. بهتر است بدانید برای چراغ هایی که دارای یک کاسه هستند، از یک لامپ دو کنتاک برای نور پایین و نور بالا استفاده می شود.

چراغ جلوهای اسپرت معمولاً از لامپ های پرنور و به روزتری بهره می برند و در بین جوانان از محبوبیت خاصی برخوردارند. این چراغ جلوها با طراحی های بسیار متنوع و خاص در مدل های مختلف نوردهی، جذابیت و زیبایی خودرو را دو چندان خواهند کرد. لامپ های استفاده شده برای نور بالا و نور پایین در این چراغ ها می تواند از نوع هالوژنی، هدلایت، زنون و یا LED باشد. البته ناگفته نماند بسته به مدل چراغ هر خودرو، نوع لامپ به کار رفته برای چراغ کوچک و راهنما می تواند به صورت نئون یا LED و یا ترکیبی از این دو باشد.

این فروشگاه در بخش چراغ جلو خودرو تنوع محصول بسیار بالایی دارد. انواع چراغ جلوهای فابریکی و چراغ های اسپرت و لاکچری را از تولید کنندگان معتبر جمع آوری نموده و با ارائه توضیحات کامل برای هر کدام از محصولات به شما کمک خواهد کرد تا با آگاهی کافی اقدام به ثبت سفارش خود کنید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()