سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

روکش فرمان خودرو

فرمان، یکی از اجزای داخلی خودرو است که تماس زیادی با دست راننده دارد و گاهاً در معرض تابش نور مستقیم خورشید می باشد؛ این موضوع باعث می شود تا فرمان خودرو به مرور زمان دچار ترک خوردگی، تغییر رنگ و پوسیدگی شود. این تغییرات در فرمان، تا حد بسیار زیادی زیبایی اتاق خودرو را کاهش می دهد و هم چنین باعث عرق کردن و سُر خوردن دست راننده هنگام رانندگی، به ویژه در هوای گرم می شود. به همین منظور و برای محافظت از فرمان خودرو در برابر این مشکلات، روکش های متنوعی برای فرمان خودرو در طرح ها و رنگ های مختلف، توسط شرکت های داخلی و خارجی تولید شده اند که با استفاده از آنها هم می توانید از بروز مشکلات گفته شده جلوگیری کنید و هم جلوه ای دلنشین و زیبا در داخل خودروی خود بوجود آورید.
به طور کلی روکش دور فرمان در دو مدل قالبی و دوختنی، در طرح ها و رنگ های متنوع موجود می باشد و جنس آن ها از چرم طبیعی و چرم صنعتی است. روکش های فرمان قالبی به صورت آماده، به سادگی و توسط خود شما دور فرمان قرار گرفته و نصب می شوند. اما روکش های فرمان دوختنی، دور فرمان قرار می گیرند و با نخ و سوزنی که در بسته بندی آنها موجود است، به دور فرمان دوخته می شوند.
در این بخش از فروشگاه اسپرت کاران انواع روکش های فرمان در طرح ها و رنگ های متنوع برای همه خودروهای سواری جمع آوری شده است و شما می توانید با توجه به سلیقه خود، روکش فرمان متناسب با رنگ و تریم داخلی کابین خودروی خود انتخاب و سفارش دهید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 4 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()