سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
شرکت خودروسازی :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

روکش فرمان خودرو

فرمان، یکی از اجزای داخلی خودرو است که تماس زیادی با دست راننده دارد و در بیشتر مواقع در معرض تابش نور مستقیم خورشید می باشد؛ این موضوع باعث می شود تا فرمان خودرو به مرور زمان تغییر رنگ داده و پوسته پوسته شود. تغییر رنگ و پوسیده شدن فرمان خودرو، تا حد زیادی از زیبایی اتاق خودرو می کاهد و هم چنین باعث عرق کردن و سُر خوردن دست راننده هنگام رانندگی، به ویژه در هوای گرم می شود. به همین منظور و برای محافظت از فرمان خودرو، طیف متنوعی از روکش فرمان در رنگ بندی های مختلف توسط شرکتهای داخلی و خارجی تولید شده است که با استفاده از آن ها می توان از این مشکلات جلوگیری کرد و جلوه ای زیبا و دلنشین در داخل خودرو به وجود آورد.
به طور کلی روکش دور فرمان در دو مدل قالبی و دوختنی، در طرح ها و رنگ های متنوع موجود می باشد و جنس آن ها چرم و چرم مصنوعی است. نوع قالبی به صورت آماده، به سادگی و توسط خود شما دور فرمان قرار گرفته و نصب می شود. در نوع دوختنی نیز کافیست روکش را دور فرمان قرار داده و با نخ و سوزنی که در بسته بندی وجود دارد، روکش را بدوزید.
در این دسته بندی انواع روکش های فرمان در طرح و رنگ های متنوع برای همه خودروهای سواری آورده شده است. شما می توانید با توجه به سلیقه خود، روکش فرمان را متناسب با رنگ و دیزاین داخل خودرو انتخاب کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()