سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

روکش فرمان خودرو

فرمان، یکی از اجزای داخلی خودرو است که تماس زیادی با دست راننده دارد و در بیشتر مواقع در معرض تابش نور مستقیم خورشید می باشد؛ این موضوع باعث می شود تا فرمان خودرو به مرور زمان تغییر رنگ داده و پوسته پوسته شود. تغییر رنگ و پوسیده شدن فرمان خودرو، تا حد زیادی از زیبایی اتاق خودرو می کاهد و هم چنین باعث عرق کردن و سُر خوردن دست راننده هنگام رانندگی، به ویژه در هوای گرم می شود. به همین منظور و برای محافظت از فرمان خودرو، طیف متنوعی از روکش فرمان در رنگ بندی های مختلف توسط شرکتهای داخلی و خارجی تولید شده است که با استفاده از آن ها می توان از این مشکلات جلوگیری کرد و جلوه ای زیبا و دلنشین در داخل خودرو به وجود آورد.
به طور کلی روکش دور فرمان در دو مدل قالبی و دوختنی، در طرح ها و رنگ های متنوع موجود می باشد و جنس آن ها چرم و چرم مصنوعی است. نوع قالبی به صورت آماده، به سادگی و توسط خود شما دور فرمان قرار گرفته و نصب می شود. در نوع دوختنی نیز کافیست روکش را دور فرمان قرار داده و با نخ و سوزنی که در بسته بندی وجود دارد، روکش را بدوزید.
در این دسته بندی انواع روکش های فرمان در طرح و رنگ های متنوع برای همه خودروهای سواری آورده شده است. شما می توانید با توجه به سلیقه خود، روکش فرمان را متناسب با رنگ و دیزاین داخل خودرو انتخاب کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()