سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

روکش فرمان خودرو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فرمان، یکی از اجزای داخلی خودرو است که تماس زیادی با دست راننده دارد و گاهاً در معرض تابش نور مستقیم خورشید می باشد؛ این موضوع باعث می شود تا فرمان خودرو به مرور زمان دچار ترک خوردگی، تغییر رنگ و پوسیدگی شود. این تغییرات در فرمان، تا حد بسیار زیادی زیبایی اتاق خودرو را کاهش می دهد و هم چنین باعث عرق کردن و سُر خوردن دست راننده هنگام رانندگی، به ویژه در هوای گرم می شود. به همین منظور و برای محافظت از فرمان خودرو در برابر این مشکلات، روکش های متنوعی برای فرمان خودرو در طرح ها و رنگ های مختلف، توسط شرکت های داخلی و خارجی تولید شده اند که با استفاده از آنها هم می توانید از بروز مشکلات گفته شده جلوگیری کنید و هم جلوه ای دلنشین و زیبا در داخل خودروی خود بوجود آورید.
به طور کلی روکش دور فرمان در دو مدل قالبی و دوختنی، در طرح ها و رنگ های متنوع موجود می باشد و جنس آن ها از چرم طبیعی و چرم صنعتی است. روکش های فرمان قالبی به صورت آماده، به سادگی و توسط خود شما دور فرمان قرار گرفته و نصب می شوند. اما روکش های فرمان دوختنی، دور فرمان قرار می گیرند و با نخ و سوزنی که در بسته بندی آنها موجود است، به دور فرمان دوخته می شوند.
در این بخش از فروشگاه اسپرت کاران انواع روکش های فرمان در طرح ها و رنگ های متنوع برای همه خودروهای سواری جمع آوری شده است و شما می توانید با توجه به سلیقه خود، روکش فرمان متناسب با رنگ و تریم داخلی کابین خودروی خود انتخاب و سفارش دهید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 4 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()